Eau Thermale Avène DERMABSOLU Intenzivna noćna krema za preoblikovanje

40 ml
SKU: C082677

ANTI-AGING NOĆNA NJEGA
Restrukturira konture lica
Redefinira konture lica, korigira bore*
EKSKLUZIVNA FORMULA [BAKUCHIOL, PRO-CERAMIDI]

65,38 €
PDV je uključen u cijenu / Troškovi dostave nisu uključeni u cijenu
Popust od 35% na iskazanu cijenu, na proizvode iz A-Derma, Ducray, Eau Thermale Avène, Klorane i Dexeryl linija, obračunava se u košarici. Vrijedi od 05.03. do 09.03.2026. Ostvaruje se kupnjom proizvoda u vrijednosti iznad 10 €.
Proizvod ima besplatnu dostavu.
Icon for promotion amount
New product icon
Preporuka ljekarnika
Best choice icon

S vremenom se koža mijenja: gubi strukturu, suha je i bez sjaja… Ovaj učinak opuštenosti kože utječe na oblik lica; u dermatologiji je poznat kao inverzija TROKUTA MLADOSTI. Intenzivna noća krema za preoblikovanje djeluje na 3 klinička znaka starenja: gubitak strukture, suhoću i neujednačen ten. TRIO djelatnih sastojaka, na bazi bakuchiola (1%), pro-ceramida (2,1%) i niacinamida (2%), pomaže PONOVNO UČVRSTITI kožu, PREOBLIKOVATI je i INTENZIVNO NJEGOVATI osjetljivu kožu kojoj je potrebna udobnost.
U samo 1 mjesecu pomaže preoblikovati TROKUT MLADOSTI*.
Njegova gel‑kremasta tekstura, s trenutnim osjećajem svježine, stapa se s kožom za izniman doživljaj i omogućuje brzo prodiranje djelatnih sastojaka u gornje slojeve epidermisa.
Ispiitano na osjetljivoj koži, ova visokoučinkovita formula – potkrijepljena s 8 kliničkih studija – sadrži 91% sastojaka prirodnog podrijetla i veganska je.
*Upitnik o zadovoljstvu primjene na 46 ispitanika, rezultati nakon 28 dana korištenja, minimalno 3 primjene tjedno.

Povezani sadržaji

Učitavamo članke...